Školský rok sa nezadržateľne blíži ku koncu a my v 2.A sme sa rozhodli osláviť ho tak, ako sa patrí – skvelou náladou a spoločným zážitkom. Vo štvrtok 25. júna sme vymenili školské lavice za prírodu a vybrali sme sa na náš koncoročný piknik.
Naším hlavným cieľom bola rozhľadňa, z ktorej sa nám naskytol nádherný výhľad do okolia. Výstup sme zvládli s úsmevom na tvári. Hore nás čakala zaslúžená odmena – nielen krásny výhľad, ale aj ruksaky plné dobrôt.
Rozprestreli sme deky, spoločne sa najedli a zahrali si rôzne hry, od kariet až po tie loptové. Bol to perfektný deň plný smiechu, slnka a priateľstva 🫶🌞🌳